Geen kerkdiensten vanwege Corona-virus

Met pijn in het hart deelt de wijkkerkenraad hierbij mee dat de viering van aankomende zondag 15 maart 11.00u wegens het coronavirus wordt AFGELAST. Wij volgen hierin het advies van het RIVM en de landelijke PKN, om bijeenkomsten met 100 personen of meer te annuleren. Daarbij voelen we ook de verantwoordelijkheid om goed voor elkaar te zorgen, dat betekent dat we het risico op verdere verspreiding van het virus niet willen faciliteren via onze samenkomsten.

Ook de vieringen later deze maand (22 en 29 maart) worden bij deze voorlopig AFGELAST. Voor de weken erna houden wij vinger aan de pols t.a.v. de corona-ontwikkelingen. Wij zullen u tijdig informeren wat dit voor de zondagse vieringen betekent. Bij een aanhoudend risico zullen wij ons ook nader beraden over de positie die we als gemeente in hartje stad hierin willen innemen.

Aanstaande zondag om 9u20 op NPO2 een korte (vervangende) meditatie van ds Reuver uitgezonden. 

Gods zegen en bescherming voor een ieder.

Geen kerkdiensten vanwege Corona-virus
Getagd op: